fbpx
(+48) 509 819 042
Warszawa ul. Pańska 98, lok 104, piętro I
biuro@twojekrajobrazy.com

Dziśnity

Dziśnity - działki na Mazurach

Dziśnity to wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, w gminie Małdyty. Jest ona doskonale zlokalizowana w sielskim otoczeniu Bukowego Lasu i Długiej Łąki oraz jeziora Ruda Woda.

Osada Dziśnity położona jest w województwie Warmińsko-Mzurskim, 2,5km od tzw. trasy gdańskiej, czyli drogi E77/S7, co stwarza bardzo dogodny dojazd za pomocą komunikacji samochodowej. Działki oferowane na sprzedaż zajmują łącznie teren o powierzchni 10 hektarów, na którym wydzielono 41 parceli budowlanych, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Otaczające tereny charakteryzują się wysokimi walorami wypoczynkowymi i rekreacyjnymi, same zaś działki znajdują się w przepięknej, otoczonej lasami i łąkmi okolicy, położonej nad jeziorem Ruda Woda, znad którego rozpościerają się cudowne widoki. Ruda Woda to zbiornik będący częścią szlaku wodnego, biegnącego przez Kanał Elbląski, dzięki czemu stwarza bezpośrednią możliwość dopłynięcia do Ostródy, Iławy oraz nad same Morze Bałtyckie. Okolica Warmii i Mazur nieustannie przyciąga inwestorów także dzięki obecności licznych zabytków. W najbliższej okolicy największą atrakcję stanowią XVIII-wieczny dwór oraz barokowy kościół.

Osada Dziśnity to działki przystosowane do zabudowy mieszkalnej. Posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i uregulowany stan prawny (księgi wieczyste). Nieruchomości zostały podłączone do sieci energetycznej, a w ciągu 2 lat od podpisania aktu notarialnego (umowy koordynacyjnej) zostanie doprowadzone przyłącze wodne. Wielkość parceli jest zróżnicowana i wynosi od 1800 do 3400m². Cena za m² ziemi zależy od położenia działki i zaczyna się od 28zł netto.

Cicha i spokojna okolica położona pośród jezior, pól i lasów

Działki położone są nad jeziorem Ruda Woda i otoczone są  przepięknym lasem oraz łąką.

Najbliższym większym miastem w okolicy jest Ostróda, od której dzieli ją dystans zaledwie 24km. W stosunkowo niewielkiej odległości 62km znajduje się również stolica województwa – Olsztyn, natomiast aby dotrzeć do Gdańska do pokonania jest trasa 108km.

  • Olsztyn: 62 km
  • Ostróda: 24 km
  • Trójmiasto: 108 km

Prąd doprowadzony do osady

Średnia cena w okolicy = 50zł
Nasza średnia cena =  25zł

Przyłącze wodociągowo-kanalizacyjne – koszt 12% wartości działki

Zakup działki w osadzie Dziśnity stworzyć może doskonałe miejsce do życia oraz stanowi świetną inwestycję. Lokata ziemska to skuteczna ochrona kapitału przed inflacją, zabezpieczenie środków zgromadzonych na emeryturę oraz bezpieczeństwo finansowe rodziny. Lokata taka zapewnia również stabilny wzrost wartości inwestycji, bez groźby nagłego jej spadku.
Wszelkie transakcje zabezpieczone są aktem notarialnym oraz wpisem do księgi wieczystej.