fbpx
(+48) 509 819 042
Warszawa ul. Pańska 98, lok 104, piętro I
biuro@twojekrajobrazy.com

Działki Unieszewo

Unieszewo - działki na Warmii

Unieszewo to malownicza wieś położona pośród jezior w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim i gminie Gierzwałd. Od Olsztyna dzieli ją zaledwie 16km. Wieś jest świetnie skomunikowana dzięki połączeniom kolejowym i PKS, bardzo łatwo dojechać tu też samochodem, gdyż od drogi ekspresowej S51 dzieli ją 9 km.

Oferowane działki posiadają powierzchnię od 1000 do 2000 mkw. Położone są na wzniesieniu, dzięki czemu z każdej z nich rozpościera się piękny widok na sąsiadujące jezioro Uniszewskie oraz zieleń okalających go łąk i lasów. Część działek położona jest bezpośrednio przy linii wody. To oferta szczególnie atrakcyjna dla miłośników wędkarstwa i pięknych widoków. Działki lokowane na linii brzegowej umożliwiają bezpośrednie zejście do wody i postawienie prywatnego pomostu.

W najbliższym otoczeniu osady leżą też dwa atrakcyjnie turystycznie jeziora Wulpińskie oraz Sarąg. Jezioro Wulpińskie to spory zbiornik wodny o nietypowym kształcie, z cieśniną o szerokości 100m dzielącą go na pół. Na wschodniej części znajdują się liczne porośnięte lasami wysepki, a w nieodległej przyszłości odbudowana zostanie na jednej z nich istniejąca dawniej restauracja z salą taneczną. Jezioro posiada także plażę z kąpieliskami wyposażonymi w ogólnodostępne pomosty. Jezioro Sarąg to z kolei zaciszny zbiornik wodny otoczony lasami. Znajdziemy to dzikie plaże oraz doskonale zadbane pomosty wędkarskie czyniące zeń raj dla wędkarzy.

Oprócz wędek, przyda się w Unieszewie także torba z kijami do golfa – w odległości 7 km od osady znajduje się bowiem Mazury Golf and Country Club.

Cicha i spokojna okolica położona pośród jezior, pól i lasów

Położenie z pięknym widokiem na jezioro Unieszewo, blisko do jeziora Wulpińskiego 800m i Sarąg (600 m)

Dogodne położenie od drogi ekspresowej S51 (9 km) oraz drogi krajowej DK 16 (10 km) Na trasie linii kolejowej nr 353

  • 12 km do Olsztyna
  • 30 km do Ostródy

Utwardzona droga dojazdowa do działek

Prąd doprowadzony do osady

Średnia cena w okolicy = 120zł
Nasza średnia cena =  70zł

Działki na wzniesieniu – piękne widoki z każdego miejsca

Osada nad jeziorem, w bliskiej odległości od Olsztyna

Działki w Unieszewie przygotowane są do zabudowy mieszkalno-usługowej. Do działek doprowadzony jest prąd, a nabywca ponosi jedynie koszty podłączenia. W cenę działki wliczone są media (woda/kanalizacja)
Nieruchomości Warmia oferują najniższe w okolicy ceny za metr kwadratowy. Cena waha się  od 85 do 105 zł netto i zależy od odległości działki od linii brzegowej jeziora.  Średnia cena działek w obszarze Unieszewa położonych tuż nad jeziorem kształtuje się na poziomie 150zł/mkw.

Wszystkie ceny podane na stronie www.twojekrajobrazy.com są cenami netto