fbpx
(+48) 509 819 042
Warszawa ul. Pańska 98, lok 104, piętro I
biuro@twojekrajobrazy.com

Mrągowskie Wzgórza

Mrągowskie Wzgórza - działki na mazurach

Polskiej Krainy Jezior nie trzeba nikomu przedstawiać — Mazury, wyjątkowo zielona, pełna jezior i cudownych krajobrazów zaciszna okolica skłaniająca do bliskiego kontaktu z naturą. W tym miejscu, na wschód od turystycznej miejscowości Mrągowo znajdują się Mrągowskie Wzgórza. Tutaj można kupić swój własny kawałek na ziemi, gdzie znajdzie się spokój i odpoczynek, a jednocześnie zabezpieczy fundusze na przyszłość.

Kulturalne centrum Mazur

Mrągowo to miasto znane z wielu atrakcji kulturalnych i turystycznych. Liczne zabytkowe budynki znajdujące się na terenie miasta świadczą o jego długiej i ciekawej historii. Od 1982 roku w wyjątkowym amfiteatrze tuż nad brzegiem jeziora Czos odbywa się coroczny Piknik Country. Jest to również miejsce organizacji Mazurskiej Nocy Kabaretowej oraz innych imprez kulturalnych. Poza sportami wodnymi, turystyką oraz rekreacją na plażach i łowieniem ryb, w okolicy można również w okresie zimowym skorzystać z wyciągu narciarskiego na Górze Czterech Wiatrów.

Inwestycja w przyszłość — działki Mazury

Mrągowskie Wzgórza są dobrze skomunikowane z okolicą. Od dużych metropolii takich jak Trójmiasto czy Warszawa dzieli je 220-270 kilometrów, co czyni z nich dogodne miejsce do spędzania wakacji, jak i weekendowych wypadów. Jezioro Juksty to zbiornik wodny o powierzchni 3km2, stanowiący raj dla wędkarzy. Otoczony jest on malowniczymi wzgórzami i lasami, co sprawia iż okolica jest idealnym miejscem na wypoczynek. Latem uprawiać można tu turystykę pieszą i rowerową oraz sporty wodne, zimą natomiast jazdę na nartach i łyżwach, bądź organizować kuligi i ogniska pośród wyjątkowej, pokrytej śniegiem scenerii. Zakup działki w Osadzie Mrągowskie Wzgórza to doskonała inwestycja.

Działki z dostępem do jeziora w pięknej i czystej okolicy

Prezentowane działki mają dostęp do oddalonego od Mrągowa około 5km jeziora Juksty

  • Olsztyn: 70 km
  • Trójmiasto: 270 km
  • Warszawa: 220 km
  • Ryn: 15 km
  • Mikołajki: 18 km

Każdy pomysł na zagospodarowanie działki pośród Mrągowskich Wzgórz jest dobry. Obszar ten nadaje się zarówno pod budowę domu, rekreację, jak i usługi z nią związane. Działki dostępne są w atrakcyjnych cenach, najniższych w okolicy. Ich powierzchnia wynosi od 3000 m2. Lokata ziemska to skuteczna ochrona kapitału przed inflacją, zabezpieczenie środków zgromadzonych na emeryturę oraz bezpieczeństwo finansowe rodziny. Lokata taka zapewnia również stabilny wzrost wartości inwestycji, bez groźby nagłego jej spadku.
Zakup potwierdzony jest aktem notarialnym oraz wpisem w księdze wieczystej.

Oferta firmy Twoje Krajobrazy

Osada Mrągowskie Wzgórza to atrakcyjny zespół działek na Mazurach, jedna z kilku wyjątkowych ofert firmy Twoje Krajobrazy. Wszystkie miejsca, w których wytyczane są działki, cechuje piękny krajobraz i ogromny potencjał. Każda z nieruchomości gruntowych jest dobrym materiałem na inwestycję, a także miejscem do rekreacji czy zamieszkania w przyszłości.