fbpx
(+48) 509 819 042
Warszawa ul. Pańska 98, lok 104, piętro I
biuro@twojekrajobrazy.com

O nas

O firmie

Pierwotną ideą firmy Twoje Krajobrazy była promocja inwestowania w ziemię na Warmii i Mazurach. W miarę rozwoju przedsiębiorstwa zaczęliśmy rozszerzać zasięg naszych inwestycji o działki w innych atrkcyjnych regionach Polski.

Misja

Umożliwienie naszym Klientom zakupu działki otoczonej pięknym krajobrazem oraz ulokowanie środków w jednej z najbardziej odpornych na kryzysy form – w ziemi.

Oferta TwojeKrajobrazy.com

W czasach, w których rynek finansowy cechuje się dużą niestabilnością, inwestorzy co raz częściej lokują swoje pieniądze w nieruchomościach. Działki, które oferujemy naszym Klientom zlokalizowane są nad jeziorami lub w górach, zawsze w otoczeniu pięknej przyrody i cudownych krajobrazów. Najważniejsze dla naszych Klientów jest to, że ziemia to dobro, którego wartość regularnie wzrasta.

W okresie ostatnich 10 lat wartość gruntów na Mazurach wzrosła o ponad 450%, zaś analiza rynku nieruchomości daje pewność, że kolejne lata przyniosą dalsze wzrosty cen.

Ziemia to idealna inwestycja dla każdego. Umożliwia bezpieczną lokatę kapitału , przy niedużym nawet nakładzie finansowym. Zakupiona działka posłużyć może do celów rekreacyjnych i wypoczynkowych, bądź pewnego dnia stworzy wymarzone miejsce do zamieszkania na emeryturze.